Zeytin Dalı Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final İlk Maç Sonucu Belli Oldu

Anasayfa / Haberler ve Duyurular / Haberler ve Duyurular >

Zeytin Dalı Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final İlk Maçı Tamamlandı.

Zeytin Dalı Halı Saha Turnuvası 7. Karşılaşma ve aynı zamanda Yarı Final İlk Maçı olan müsabaka Gelişim Spor'un 5 farklık galibiyeti ile sonuçlandı.

GSB GPDP 2018-2 Programı Kapsamında desteklenen Hatay ARGE Der tarafından yönetilen Zeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat Atölyesi Projesi kapsamında gençler için tamamen ücretsiz olarak düzenlenen Halı Saha Turnuvası yarı final ilk maçı Gelişim Spor ile Alperenler2 Takımı arasında gerçekleştirildi. Gelişim Spor Maçı 5 fark ile 7-2 kazandı. 

Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Gençler ile Hataylı Türk Gençlerin birlikte katılım gösterdiği, turnuva, fair play havasında dostluk ve kardeşlik ikliminde büyük coşku ve centilmenlik havasında sürüyor.

Proje Koordinatörü ve Hatay ARGE Der Başkanı Ahmet ŞANAL; " Hep söylediğimiz gibi gibi bu turnuvadaki maçlarda kaybeden yok. Ensar ruhu, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü kazanıyor. Antakyamıza yakışır bir havada faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu şehirde yaşayan gençlerimizin Mutlu ve müreffeh bir hayat sürmeleri için çalışıyoruz. Bu, Bizim için büyük bir övünç kaynağıdır. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğini gençlerimizin üzerinde hissetmesi çok önemli. İyi ki varlar. Allah devletimize zeval vermesin.” dedi.

Bu kayıt 08/08/2019 13:28:12 tarihinde oluşturulmuş ve 204 kere ziyaret edilmiş.

Projemiz hakkındaki bilgilere ulaşmak ve projeye başvurmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Bu proje, 2018-2 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.