Zeytin Dalı Halı Saha Turnuvası 6. Maç Gerçekleştirildi. (Birlik Spor 5 - Gelişim Spor 7)

Anasayfa / Haberler ve Duyurular / Haberler ve Duyurular >

Zeytin Dalı Halı Saha Turnuvası 6. Maç Gerçekleştirildi.

(Birlik Spor 5 - Gelişim Spor 7 )

GSB GPDP 2018-2 Programı Kapsamında desteklenen Hatay ARGE Der tarafından yönetilen Zeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat Atölyesi Projesi kapsamında gençler için tamamen ücretsiz olarak düzenlenen Halı Saha Turnuvası altıncı maçı Birlik Spor ile Gelişim Spor takımları arasında gerçekleştirildi. Birlik Spor maçı 2 fark ile kaybetti.
Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Gençler ile Hataylı Türk Gençlerin birlikte katılım gösterdiği, turnuva, fair play havasında dostluk ve kardeşlik ikliminde büyük centilmenlik havasında devam ediyor.

Proje Koordinatörü ve Hatay ARGE Der Başkanı Ahmet ŞANAL; "Bu turnuvada kaybeden yok. Ensar ruhu, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü kazanıyor. Antakyamıza yakışır bir havada faaliyetlerimiz sürecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğini gençlerimizin üzerinde hissetmesi çok önemli. İyi ki varlar. Allah devletimize zeval vermesin. Turnuvamıza ve Tüm faaliyetlerimizde gençlere öncülük eden Gökhan ERGÜL ağabeyimize şükranlarımı sunarım.” dedi.

Bu kayıt 08/08/2019 08:06:38 tarihinde oluşturulmuş ve 183 kere ziyaret edilmiş.

Projemiz hakkındaki bilgilere ulaşmak ve projeye başvurmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Bu proje, 2018-2 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.