Zeytin Dalı Turnuvası Sürüyor

Anasayfa / Haberler ve Duyurular / Haberler ve Duyurular >

Zeytin Dalı Halı Saha Turnuvası 5. Karşılaşma Tamamlandı

GSB GPDP 2018-2 Programı Kapsamında desteklenen Hatay ARGE Der tarafından yönetilen Zeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat Atölyesi Projesi kapsamında gençler için tamamen ücretsiz olarak düzenlenen Halı Saha Turnuvası beşinci maçı Birlik Spor ile S. Yıldızlar Takımı arasında gerçekleştirildi. S. Yıldızlar Takımı 10 fark ile maçı kazandı.
Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Gençler ile Hataylı Türk Gençlerin birlikte katılım gösterdiği, turnuva, fair play havasında dostluk ve kardeşlik ikliminde büyük centilmenlik havasında devam ediyor.

Proje Koordinatörü ve Hatay ARGE Der Başkanı Ahmet ŞANAL; “Daha evvel de belirttiğim gibi bu turnuvadaki maçlarda kaybeden yok. Ensar ruhu, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü kazanıyor. Antakyamıza yakışır bir havada faaliyetlerimiz sürecek. Bu şehirde yaşayan gençlerimizin Mutlu ve müreffeh bir hayat sürmeleri için çalışıyor olmak Bizim için büyük bir övünç kaynağıdır. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğini gençlerimizin üzerinde hissetmesi çok önemli. İyi ki varlar. Allah devletimize zeval vermesin. Siz basın mensupları başta olmak üzere faaliyetlerimize katılan tüm gençlerimize ve ailelerine de özel olarak teşekkür ederiz” dedi.

Bu kayıt 08/08/2019 07:44:44 tarihinde oluşturulmuş ve 170 kere ziyaret edilmiş.

Projemiz hakkındaki bilgilere ulaşmak ve projeye başvurmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Bu proje, 2018-2 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.