Zeytin Dalı Halı Saha Turnuvası 2. Maç da Tamamlandı

Anasayfa / Haberler ve Duyurular / Haberler ve Duyurular >

Zeytin Dalı Halı Saha Turnuvası 2. Karşılaşma Tamamlandı


GSB GPDP 2018-2 Programı Kapsamında desteklenen Hatay ARGE Der tarafından yönetilen Zeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat Atölyesi Projesi kapsamında gençler için tamamen ücretsiz olarak düzenlenen Halı Saha Turnuvası ikinci maçı S. Yıldızlar Takımı ile Gelişim Spor arasında gerçekleştirildi. S. Yıldızlar Takımı 7-3’lük bir skor ile 4 fark atarak maçı kazandı.
Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Gençler ile Hataylı Türk Gençlerin birlikte katılım gösterdiği, Temmuz Ayı boyunca sürecek olan turnuva, fair play havasında dostluk ve kardeşlik ikliminde büyük centilmenlik havasında devam ediyor.
Proje Koordinatörü ve Hatay ARGE Der Başkanı Ahmet ŞANAL; “Bu turnuvadaki maçlarda kaybeden yok. Kardeşlik ve hoşgörü kazanıyor. Antakyamıza yakışır bir havada faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu bizim için büyük bir övünç kaynağıdır. Bu şehirde yaşayan gençlerimizin Mutlu ve müreffeh bir hayat sürmeleri için faaliyetlerimiz sürecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na desteklerinden ötürü teşekkür ederiz” dedi.

Bu kayıt 28/07/2019 19:34:57 tarihinde oluşturulmuş ve 185 kere ziyaret edilmiş.

Projemiz hakkındaki bilgilere ulaşmak ve projeye başvurmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Bu proje, 2018-2 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.