Eğitimde İyi Örnekler Uygulamaları 2.Aşaması Tamamlandı

Eğitimde İyi Örnekler Uygulamaları” 2. aşaması 5 - 6 Mayıs 2014 tarihleri arasında Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Hatay İlinde bulunan okul/kurumlarımızda Eğitim Öğretim ve Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri kapsamında ortaya çıkan öğrenmek-öğretmek, değişmek-değiştirmek kavramları çerçevesinde oluşan iyi örnekleri paylaşmak, bu örneklerden okul ve kurumları haberdar etmek ve özgün çalışmaları belirleyerek ön plana çıkarıp resmi okul/kurumlarımız tarafından model alınması ve yaygınlaştırılması amacıyla başlatılmış olan “Eğitimde İyi Örnekler Uygulamaları” 2. aşaması 5 - 6 Mayıs 2014 tarihleri arasında Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Proje kapsamında 16 kategoride toplam 57 katılımcı tarafından projeyle ilgili sunum yapılmıştır. Başvurular komisyon tarafından değerlendirilmekte olup sonuçlar 12-16 Mayıs 2014 tarihleri arasında Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinden yayınlanacaktır. Projeye katılan katılımcılara ve komisyon üyelerimize teşekkür eder başarılar dileriz.

"Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığının 2016 Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvurularının benzer kategorilerde Müdürlüğümüz İyi Örnekler Çalışmasıyla aynı döneme denk gelmesi ve bu defa Bölgesel Ödül Törenlerinin de İl Müdürlüklerince düzenlenecek olması dolayısıyla İlimiz Genelinde daha evvel duyurusu yapılan Eğitimde iyi Örnekler başvuruları iptal edilmiş olup ilgili meslektaşlarımızın iyi örneklerini bakanlığın şu adreste yer alan " http://eoyo.meb.gov.tr " başvuru sistemine yüklemeleri önemle rica olunur. "

bilgi@hatayarge.com